15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKBNK/GARAN, EREGL/KRDMD ve THYAO/PGSUS grafikleri ile teknik analiz

Ekonomi - Mayıs 20, 2019 12:35 pm A A

Gedik Trader Yatırım Kulübü’nün teknik analiz eğitimleri devam ediyor…

28 yıldır sermaye piyasalarına hizmet eden ve 43 şubesi ile Türkiye’nin en yaygın şube ağlarından birine sahip olan Gedik Yatırım, müşterisi olsun veya olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz teknik analiz eğitimi veriyor. Eğitime katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar veya cep telefonu. Kayıt sonrasında mail adresinize gelecek e-posta’daki “Join The Webinar”a eğitim saatinde tıkladığınızda eğitimi canlı olarak izlemeye başlayabilir, dilerseniz sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Eğitime katılmak için tıklayınız…

Pair Trade’in anlatılacağı bu haftaki eğitimde, pair trade olanaklarının nasıl tespit edildiği ve işlem yapılacak çiftleri bulurken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusu AKBNK-GARAN, THYAO-PGSUS, EREGL-KRDMD gibi işlem çiftleri ile anlatılacak. Eğitimin son bölümünde ise BIST100, USDTRY başta olmak üzere katılımcıların belirleyeceği hisse senetleri üzerinde teknik analiz bilgileri verilecek.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Ekonomi - 12:35 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.